Zákaz ukládání roští, větví, kmenů, keřů, kůry a dřevních zbytků na parkoviště sportovního areálu

Typ: Užitečné informace | náš tip
Nabídka pro občany obce Židněves - likvidace roští, větví, keřů a dalších nadzemních částí rostlin pomocí obecního štepkovače

Vážení spoluobčané,

obec nabízí službu likvidace roští, větví, keřů a dalších nadzemních částí rostlin pomocí obecního štepkovače. Zajištění služby lze objednat na OÚ nebo přímo u pana Sidora na tel. čísle 722 777 041. Služba je poskytována pouze občanům obce Židněves a je zdarma.

Z tohoto důvodu není možné nadále likvidovat roští, větvě, kmeny, keře, kůry a dalších dřevní odpad spálením na čarodějnicích. Šetříme tím životní prostředí a také obecní kasu, kdy se nemalé finanční prostředky museli vydat na likvidaci nespáleného odpadu.

Děkujeme,

Zastupitelstvo obce