Půjčovní dny Místní knihovny v Židněvsi v roce 2019

Typ: Užitečné informace | náš tip
Informace pro občany

Vážení spoluobčané,

Dovolujeme si Vám nabídnou služby naší knihovny, která je provozována obcí Židněves. Sídlo knihovny je v budově Obecního úřadu Židněves, č. p. 13.  Počet knihovních jednotek ve volném výběru je cca 1300.

Obec (jako příjemce) má se Středočeským krajem (poskytovatelem), s Knihovnou města Mladá Boleslav (realizátorem) podepsanou Smlouvu o poskytování pomoci knihovnám v rámci zajišťování plnění regionálních funkcí. Pověřenou knihovnou pro naši obec je Knihovna města Mladá Boleslav, která vykonává pro naši knihovnu zásobování výměnnými soubory knih a poskytuje konzultace o odborné činnosti.

Obecní knihovna v souladu s Knihovním řádem, ze dne 7.8.2002 a Dodatkem ze dne 11.12.2006 poskytuje přístup k veřejným informačním sítím. Internet je přístupný na detašovaném pracovišti v místnosti obecního úřadu.

Registrační poplatek čtenářů činí 10,- Kč pro každou fyzickou osobu na 1 kalendářní rok. Poplatek je splatný při první výpůjčce knih v roce.

Otevírací doba Místní knihovny v Židněvsi v roce 2019 zde ke stažení

Vytvořeno: 3. 12. 2018