Zákaz ukládání roští, větví, kmenů, keřů, kůry a dřevních zbytků na parkoviště sportovního areálu

Typ: Užitečné informace | náš tip
likvidace větví, kmenů, keřů, kůry a dalších nadzemních částí rostlin bude prováděna pomocí obecního štepkovače

Vážení spoluobčané,

od letošního roku bude likvidace větví, kmenů, keřů, kůry a dalších nadzemních částí rostlin prováděna bezplatně pomocí obecního štepkovače. Dodávka štěpkovače je plánována na polovinu dubna. Formát zajištění služby bude občanům v následujích dnech sdělen.

Z tohoto důvodu není nutné likvidovat roští, větvě, kmeny, keře, kůry a dalších dřevní odpad spálením na čarodějnicích. Šetříme tím životní prostředí a také obecní kasu, kdy se nemalé finanční prostředky museli vydat na likvidaci nespáleného odpadu.

Děkujeme,

Zastupitelstvo obce